Ammuskelua taas

Hyvää lomaa.
6955
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ehkä sinä teillä landella jäniksiä. Yritä pärjätä pääsi kanssa.

Äänestä
  • Etkä ihan pieni.

    Äänestä

  • Pikku provo ot kirjoitti:

    Etkä ihan pieni.

    Ainoa uutinen ampumisesta liittyy siihen koneen kaappaukseen, joka tarkennettujen tietojen mukaan päättyi rauhallisesti ilman ammuskelua. Lehteä en vaivaudu ostamaan, eli tietoni perustuvat netissä olleisiin otsikoihin. Onko siellä tapahtunut jotain muuta?

    Ihan pieni muuten olen ja sorry, jos nimitin provoksi, niitä täällä nimittäin riittää. Mutta oikeasti kiinnostaa, jos jotain ikävää on tapahtunut.

    Äänestä

  • Vaarallista seutua

    Äänestä

Vuodelta 2007 aloitus

Äänestä
  • sinä oot joku paltsapolliisi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


las palmasis kirjoitti:

Hyvää lomaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu