Corel draw 10

Saako enää mistään corel draw 10-versiota?
4503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Minulla on vanha versio Corellista ja ei ole just nyt rahaa ostaa uutta. Corelli on ihan hyvä ohjelma, ei ilmaiseksi löydy parempia. Mutta kiitos vinkistä, käyn katsomassa.

    Äänestä

  • pömppöö kirjoitti:

    Minulla on vanha versio Corellista ja ei ole just nyt rahaa ostaa uutta. Corelli on ihan hyvä ohjelma, ei ilmaiseksi löydy parempia. Mutta kiitos vinkistä, käyn katsomassa.

    >...ei ilmaiseksi löydy parempia.

    Älä puhu vasten parempaa tietoa ennen kuin olet testannut tuon Inkscape:n.

    Äänestä

  • tiedä kirjoitti:

    >...ei ilmaiseksi löydy parempia.

    Älä puhu vasten parempaa tietoa ennen kuin olet testannut tuon Inkscape:n.

    Kyllä täytyy sanoa, että Inscape tuntuu todella hyvältä ohjelmalta, ja vielä ilmainen. Kuitenkin vieläkin olen sitä mieltä, että se ei päihitä corellia, mutta hyvä ohjelma se on. Kiitos linkistä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pömppöö kirjoitti:

Saako enää mistään corel draw 10-versiota?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu