Ruusujuuri

Voiko Ruusujuurta käyttää Triptylin kanssa yhdessä? Triptyl menee vain 5-10mg annoksella iltaisin.
1434
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

käyttänyt yhtäaikaa, siis Triptylhän otetaan illalla ja ruusujuuri aamulla, eivät kai riitele keskenään.

Minulla Triptyl aiheuttaa helposti tokkuraista oloa, joten ruusujuuren piristävä vaikutus? ei myöskään liene haitaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Käykö kirjoitti:

Voiko Ruusujuurta käyttää Triptylin kanssa yhdessä? Triptyl menee vain 5-10mg annoksella iltaisin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu