Pammpuille mallia

Täs on teil mallii miten juhlitaan vapaal. Hajotkaa te sinne töihin ja mietikkää: te lusitte monta elinkautista virkanne ajkana

http://www.bhorivesi.com/kuvasivu070203/kuva32.htm
151527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

Haluatko puhua siitä?

Äänestä

tosi moni skini ole niin sanottu ruskean reiän ritari?

Äänestä
  • Eipä montaa naista nuissakaan kuvissa näkynyt...
    Joillakin taitaa sentään olla vielä järki päässä ja toisilla jäässä 4 ever!

    Äänestä

Mitä läskejä!
Rumat munapäät dokaa soskunrahoi porukalla.
Hyi saatana!

Äänestä

voi kiven sisällä oppia paljon uutta.poika rakkaus on kaunis asia myös skinikulttuurin sisällä.rakkaus kukoistaa juuri yleensä skinien yleisötapahtumissa jossa avaudutaan kaljan ja viinan kanssa.

Äänestä

olitte kun hiuksia jaettiin???

Äänestä

mikään muu ei ole niin naurettavan säälittävää ku lauma jotain natsi intoisia tyyppejä. Miks kaikille ei ole annettu aivoja millä ajatella

Äänestä
  • ... tässä ketjussa jo mainittu, etteivät he juurikaan sinne v****uun mene?

    Äänestä

homma et pakolaisia ja maahanmuuttajia tulee koko ajan lisää ja lisää, mitäs nää sköndät skinit tekee sille:( Buaaahhhaaaa. Sit vielä niitten naapurissa asuu maahanmuuttajia, eikä mitään tapahdu, no aina saa leikkiä jotain sinivalkoista lentäjäsankaria:)) Joo tosissaan vielä tosta miesten välisistä, ei noissa pileissä paljon naisia näy, miksi ei? No, pojat ovat poikia jaj tykkäävät pojista. Buuuuuaaahhaaa, muistakaa aate! T: BlackPower

Äänestä

Kuvassa näkyy muuten yksi poliisin vasikka. Että heil ja muuta sellaista. Hianoo...!!!

Äänestä

läskimahaisia rumia tyyppejä kännissä. Yhdellä näytti olevan kuset housuissa...

Äänestä

Helppo se on täällä naureskella. Jotkut uskovat sentään vielä asiaansa.

http://www.bhorivesi.com

Äänestä
  • ... onko noissa kuvissa esiintyvistä tyypeistä kukaan saanut elämässään aikaan muuta, kuin rikosrekisterin tai kännin?

    Eipä tuo ole juuri halveksimiaan kiljupunkkareita parempaa porukkaa, joten ei mitään kummempaa ylempänä mainittujen asioiden lisäksi odotettavissa jatkossakaan.

    Äänestä

Järjestetään poikabileitä ja haukutaan muita "ryhmiä"? Aika valopää sakkia.

Äänestä

olikos toi kuva joltain gay risteilyltä??? näytti se meininki olevan sellasta puppelia...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


skini4ever kirjoitti:

Täs on teil mallii miten juhlitaan vapaal. Hajotkaa te sinne töihin ja mietikkää: te lusitte monta elinkautista virkanne ajkana

http://www.bhorivesi.com/kuvasivu070203/kuva32.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu