hierojista

mites on, onko kenelläkään tietoa mitä kaikkia erikoispalveluita tuo riihimäellä sijaitseva eksoottinen hierontapaikka tarjoaa, hintatietoa?
Ja voiko pitää paikkaansa että ukot käy imettämässä niitä ilman kumia???
1684
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Siel voi imettää ilman kumia. Mullaka ei ollu ku kurkkupurkki suojana.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


h.mela kirjoitti:

mites on, onko kenelläkään tietoa mitä kaikkia erikoispalveluita tuo riihimäellä sijaitseva eksoottinen hierontapaikka tarjoaa, hintatietoa?
Ja voiko pitää paikkaansa että ukot käy imettämässä niitä ilman kumia???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu