Kasvosi

kunpa sun kasvosi näkisin
ennen kuin täältä erkanen

painaisin ilmeesi mieleeni
veisin mukanani
muistoihin
kauniisiin.

Kommentoi kirjoitelmaani!
3350
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

get a life fucking freak !

Äänestä

Kaunista,,,t Kalle

Äänestä

Olit oikeen hyvin hokannut..;)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


OnnenEnkeli kirjoitti:

kunpa sun kasvosi näkisin
ennen kuin täältä erkanen

painaisin ilmeesi mieleeni
veisin mukanani
muistoihin
kauniisiin.

Kommentoi kirjoitelmaani!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu