rakastajaa,kaikilla muilla tarkoituksilla,muttei tosissaan.eduksi luetaan hulvaton huumorintaju,rohkeus antautua testiryhmän syyniin...reipas kyvykkyys tarpeen.ikä mielellään neljästäkympistä ylöspäin.ei sisäruokinta mahdollisuutta.
etsitään
tulista
5646
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Ei ihan 4-kymppinen iältään, mutta roppi alakaa olla jo lähempänä kuuttakymmentä, kovasti käytetyn olonen. Mutta tärkein pellaa, riittääkö? Ja sen voi sanoa, jotta monenmoista testaajaa on "penkissä" ollut, eikä kukkaa oo huonoksi noitunut. Sisäruokintakausi on kylläkin juuri nyt, mutta jospa sitä tuonnempana voisi vähän ulkolaitumia katella.
Jotta ei muuta ku tuherot tötterölle ja baanalle, ensimäisetä vasempaan, seuraavasta taas vasempaan ja sitten 14. Siinä se!
riippunee siitä lähtöpaikasta.varttoos ensin tuloo testiryhmä.
kiirettä tartte pittää. Vähän talvijäykkyyttä nyt tässä, mutta kun saa reitin selville, niin heitetään se talvi poies..
Saisko tänä iltana ennen kymmentä. Sillon mies tulee iltavuorosta!
Onhan meitä, ei taija vain kehata sinun kanssa, sinä kun olet semmoinen lahna.