monia harmittanut

asia on nyt saanut adressin. Kannattaa kirjoittaa.
6266
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • kaikki poliitikot lupaavat parantaa asioita,moniko saa jotain aikaiseksi?Aivan sama,pitäköön halme eläkkeen jota ei ansainnut mutta sai kuitenkin.

    Äänestä

  • old_profile_25873 kirjoitti:

    kaikki poliitikot lupaavat parantaa asioita,moniko saa jotain aikaiseksi?Aivan sama,pitäköön halme eläkkeen jota ei ansainnut mutta sai kuitenkin.

    ei sitä varmaan pois enää oteta..

    Äänestä

  • Sisu-haukku kirjoitti:

    ei sitä varmaan pois enää oteta..

    vaikka saisi adressi ennätysnimimäärän..

    Äänestä

  • old_profile_25873 kirjoitti:

    vaikka saisi adressi ennätysnimimäärän..

    nyt edes noteerattaisiin niin näin ei toivottavasti pääsisi käymään toista kertaa. Olisi joku minimiehto siihen paljonko on aikaa töiden parissa viettänyt ym..en tiiä...

    Äänestä

Anna mun nauraa!Seuraava *atressi*sitten perustus lain muutoksen taakse,vai oliko se perustuslain,anyway tää on vaan tätä,parempi yks juntti eläkkeellä kun painamassa nappii asiasta mistä ei mitään ymmärrä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sisuhaukku kirjoitti:

asia on nyt saanut adressin. Kannattaa kirjoittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu