olin jo kauan mieettinyt että menisikö gyneologille...ajattelin hauheita asioita mitä voisi tapahtua...uskallui koska kaverini oli ollut siellä ja kaikki oli mennyt hyvin vaikka on minua vähän peloteltu...klo:14:oli kello ja seisoin vastaanotolla ...kysyin saisinko saman lääkärin kuin kaverillaniki hän kysyi lääkärin nimeä vastasin:Heikki Luupaala ..hoitsu sanoi juuri hänet olisin antanutkin sinulle...odotin eettä hän oli tullu hakemaan...hän tuli hakemaa ja kysyi mikä on?! sanoin mitä olin tehnyt ja vitustani tulee välillä verta vaikka ei ole sillä hetkellä kuukautisia...läääkäri sanoi" riisuppa noi housu ja pikkuhousut niin katoaan" en voinut muuta kuin tehd työtä käskettyä.Olin jo aivan paljas alapäästäni...minulla oli ihan limainen ja kiimainen pillu kun gyne koski minuun ensimmäisen kerran hän sanoi että voisin mennä makaamaan että et tuntisi...menin makaamaan siihen asenton...gyne lopetti tuominnan ja ihmettelin ja sitten se taas alkoi ihmettein kuin oudolta se tuntui nousin ja nän gynen nuolevat vittuani se tuntui taivaalliselta...nousin ja annoin gynen vaan nolla se tuntui ja painoin kädelläni gynen päätä lähemmiksi vittuani...gyne nousi ja avasi huosunsa ja alkoi työntää kyrpänsä sisääni...se tuntui epämukavalta mutta siihen tottui naimme 5minuuttia kuin ovi aukesi hoitaja tuli sisää ...me emme huomanneet mutta kuin kuului ääni*aurg* pelästyimme ja lopetimme se oli hoitaja joka tuli sanomaan seuraavasta asiakkaasta...tulin kotiin ja soitin kaverilleni...hän sanoi että oliko kiva panna?! ihmettelin ja hän kertoi että gynt tekee sillee kaikille ainakin heikki...pelästyin ja tein valituksen mutta vastausta ei tullut...ovikello soi heikkihän se siellä ja jatkoimme panemista....(TIEDÄN ETTÄ TÄSTÄ TULI HUONO MUTTA ÄLKÄÄ VÄLITTÄKÖ JA KOMMENTOIKAA!!!)
lääkärit...
Teresa
2
7093
Vastaukset
- lääkäri
toihan oli ihan hyvä...en minä tee tuolleen omillle asiakkaileen!!
- lääkärihoitaja
He,he!!! Kyllä susta vielä tulee hyvä seksinovellien kirjoittaja.Jatka vaan rohkeasti samalla tyylillä.Alkoi lähes jo keulimaan...hehe..
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs481251- 1581077
- 61935
Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27746Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51731Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli178729- 8722
- 11719
- 346708
Kamalateltta
Kalateltta... Kuivia,kylmiä, suolattomia muikkuja kalliiseen hintaa. Viimeinen kerta kun käyn syömässä tuolla. Edellise11661