Työn lomassa!

Alanja

-aah.. Sä oot siinä, mun takana.. Niin lähellä että tunnen sun hengityksen. Sun kädet mun lantiolla, sanaakaan et sano..
Mä olen jähmettynyt, en voi liikkua.. Silmäni ovat kiinni ja sydän hakkaa..

Liikutat kätesi vähän alemmas ja mä puren huultani, yritän olla hiljaa.. Sä suutelet varovasti mun niskaa, tuntuu et jalkani pettää kohta alta..

-Ooh.. Ynähdän kun nostat kätesi mun kylkiluiden päälle, et vielä kuitenkaan siitä ylemmäs.. Sä tunnut nauttivan siitä kun saat kiduttaa mua..

Yritän edelleen pysyä hiljaa, liikkumatta.. En tiedä mitä ajattelisin, tätähän oon halunnu.. Tunnen selvästi kuinka kostea olen, myös sun kovuutes on aistittavissa..

Nyt sä teet sen, kosketat mun rintaa, hipaiset vain.. Toinen kätesi laskeutuu alavatsalle, en pysty enään ajatteleen selkeästi..

Otan kiinni käsistäsi ja ohjailen niitä pitkin vartaloani.. Rupeamme liikkumaan samaan tahtiin, keinuvin liikkein!

Käännän itseni ympäri ja laitan huuleni sun huulille. Ensin vain maistan.. Näykkäsen vähän.. Otat kiinni kasvoistani ja ruopeat suutelemaan, kunnolla..

Nyt tunnen olevani jo niin kiimassa, että repäsen paitasi auki ja hieron rintaasi. Otan nännisi sormieni väliin, puristan vähän. Tunnen että nautit siitä.. Suutelet entistä rajummin. Ujutat kätesi paitani alle ja hierot pystyjä rintojani..

Otan kiinni kiinteistä pakaroistasi ja puristan, voihkaiset.. Siirrän käteni myös etupuolelle ja saan käsiini upean kovan kalun.. Se tuntuu niin hyvältä jo pelkästään käsieni välissä, etten malta odottaa miltä se tuntuu sisälläni..

Lasket mut työpöytäsi päälle makaamaan ja nostat hameeni ylös. Pudotat myös alushousuni pois ja levität reiteni.. Nyt sä näet sen kuinka kostea olen.. Lasket omat housusi alas ja asetut eteeni.. Laitat kalusi Klitorikselleni ja rupeat hieromaan sitä..

-uuh, vaikerran.. Tuntuu niin hyvältä..
-aah, ooh.. Haluan kalusi sisääni, mutta ei, otat sen pois..

Laskeudut alas ja suutelet pilluani, laitat huulesi mun klitorikselleni ja imet..Teet mut hulluksi..

Lopetat ja nouset takaisin ylös..
-joko kidutus riittää, kysyt..
-joo, aah tuu mun sisään, räjähdän kohta..

Ja sä tuut, laitat kalusi mun pilluni sisään ja alat liikuttelemaan sitä sisään ja ulos, myös pyöritellen..

-uuh, vaikeroit jo sinäkin, huomaan että nautinto on kasvanut myös sinulla jo lähelle huippuaan..
Työntösi kovenevat kovenemistaan ja olemme molemmat jo aivan nautinnon huipulla, kunnes..

-Aaaaaaahhhh... Huudamme yhteen ääneen kun orgasmimme saavuttaa meidät..

Raukeina nousemme ylös ja suutelet mua.. Puemme päällemme ja lähden kävelemään ovea kohti..

-Ens kerralla on sit sun vuoro nauttia.. Kunnolla.. sanon.

Vinkkaan silmää ja palaan töihin..

=)

1

16182

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • se mitä

      minäkin ajattelen , ja se olisit sinä ...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kelekkakisat

      Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.
      Nivala
      10
      5156
    2. Kuinka pitkä välimatka

      on teidän kotien välillä?
      Ikävä
      82
      2825
    3. Eikö me voitais

      Vaan harrastaa seksiä kun muusta ei tule mitään
      Ikävä
      46
      2722
    4. Pitäis vaan lopettaa

      Sinun kanssa yhteydenpito. Alkaa vaan haluamaan enemmän ja tuskin lopulta mikään kohtaisi. Ja ikävä vaan kasvaa ja lähei
      Ikävä
      13
      2100
    5. Oletko huomannut

      Yhden muutoksen?
      Ikävä
      25
      1971
    6. Onko kaivattusi

      …mielestäsi älykäs, tai kenties tyhmä? Oma mielipide.
      Ikävä
      47
      1880
    7. Ikävä uutinen uudesta Unelmia Italiassa -kaudesta

      Unelmia Italiassa -sarja on ollut supersuosittu ja uutta kautta on odotettu. Nyt on tullut se aika, että TV-katsojat pää
      Tv-sarjat
      7
      1833
    8. Epäilen ettet edes

      Kehtaisi liikkua kanssani.
      Ikävä
      42
      1805
    9. Salatut elämät: Lola Odusoga -paljastus - Tämä suosii tiettyjä Salkkarit-faneja!

      Salatut elämät vetää katsojia tv-ruudun äärelle jaksosta, kaudesta ja vuodesta toiseen. Tähän mennessä sarjaa on nähty j
      Salatut elämät
      7
      1751
    10. Lähtisitkö Erikoisjoukot-leirille? Yksi kokelas paljastaa karun totuuden kulissien takaa

      Erikoisjoukot realityssä kokelaat kohtaavat omat henkiset ja fyysiset rajansa. Nyt yksi kokelas paljastaa karun totuuden
      Tv-sarjat
      17
      1751
    Aihe