Työn lomassa!

Alanja

-aah.. Sä oot siinä, mun takana.. Niin lähellä että tunnen sun hengityksen. Sun kädet mun lantiolla, sanaakaan et sano..
Mä olen jähmettynyt, en voi liikkua.. Silmäni ovat kiinni ja sydän hakkaa..

Liikutat kätesi vähän alemmas ja mä puren huultani, yritän olla hiljaa.. Sä suutelet varovasti mun niskaa, tuntuu et jalkani pettää kohta alta..

-Ooh.. Ynähdän kun nostat kätesi mun kylkiluiden päälle, et vielä kuitenkaan siitä ylemmäs.. Sä tunnut nauttivan siitä kun saat kiduttaa mua..

Yritän edelleen pysyä hiljaa, liikkumatta.. En tiedä mitä ajattelisin, tätähän oon halunnu.. Tunnen selvästi kuinka kostea olen, myös sun kovuutes on aistittavissa..

Nyt sä teet sen, kosketat mun rintaa, hipaiset vain.. Toinen kätesi laskeutuu alavatsalle, en pysty enään ajatteleen selkeästi..

Otan kiinni käsistäsi ja ohjailen niitä pitkin vartaloani.. Rupeamme liikkumaan samaan tahtiin, keinuvin liikkein!

Käännän itseni ympäri ja laitan huuleni sun huulille. Ensin vain maistan.. Näykkäsen vähän.. Otat kiinni kasvoistani ja ruopeat suutelemaan, kunnolla..

Nyt tunnen olevani jo niin kiimassa, että repäsen paitasi auki ja hieron rintaasi. Otan nännisi sormieni väliin, puristan vähän. Tunnen että nautit siitä.. Suutelet entistä rajummin. Ujutat kätesi paitani alle ja hierot pystyjä rintojani..

Otan kiinni kiinteistä pakaroistasi ja puristan, voihkaiset.. Siirrän käteni myös etupuolelle ja saan käsiini upean kovan kalun.. Se tuntuu niin hyvältä jo pelkästään käsieni välissä, etten malta odottaa miltä se tuntuu sisälläni..

Lasket mut työpöytäsi päälle makaamaan ja nostat hameeni ylös. Pudotat myös alushousuni pois ja levität reiteni.. Nyt sä näet sen kuinka kostea olen.. Lasket omat housusi alas ja asetut eteeni.. Laitat kalusi Klitorikselleni ja rupeat hieromaan sitä..

-uuh, vaikerran.. Tuntuu niin hyvältä..
-aah, ooh.. Haluan kalusi sisääni, mutta ei, otat sen pois..

Laskeudut alas ja suutelet pilluani, laitat huulesi mun klitorikselleni ja imet..Teet mut hulluksi..

Lopetat ja nouset takaisin ylös..
-joko kidutus riittää, kysyt..
-joo, aah tuu mun sisään, räjähdän kohta..

Ja sä tuut, laitat kalusi mun pilluni sisään ja alat liikuttelemaan sitä sisään ja ulos, myös pyöritellen..

-uuh, vaikeroit jo sinäkin, huomaan että nautinto on kasvanut myös sinulla jo lähelle huippuaan..
Työntösi kovenevat kovenemistaan ja olemme molemmat jo aivan nautinnon huipulla, kunnes..

-Aaaaaaahhhh... Huudamme yhteen ääneen kun orgasmimme saavuttaa meidät..

Raukeina nousemme ylös ja suutelet mua.. Puemme päällemme ja lähden kävelemään ovea kohti..

-Ens kerralla on sit sun vuoro nauttia.. Kunnolla.. sanon.

Vinkkaan silmää ja palaan töihin..

=)

1

16160

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • se mitä

      minäkin ajattelen , ja se olisit sinä ...

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka vie Suomen kohta ykköseksi työttömyyskisassa

      Espanja: 10,5 % Suomi: 10,3 % Ruotsi: 9,3 % Kisa on tiukkaa, mutta Riikalla hyvä draivi päällä. Vasemmistolaisen päämin
      Maailman menoa
      156
      2909
    2. Miten juhlitte ensi lauantaina?

      Se on kalenteriin merkitty juhlapäiväksi, niin sitä kai kuuluu juhlia.
      Maailman menoa
      284
      2600
    3. Suomen veroaste 5 %-yks liian matala

      Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.
      Maailman menoa
      64
      1733
    4. Kolme neljästä suomalaisesta kannattaa miljonääriveroa

      Kertoo vasemmistoliiton teettämä kysely. Veron ulkopuolelle jätettäisiin asunto. "Puolet vastaajista oli sitä mieltä, e
      Maailman menoa
      43
      1628
    5. Kumpaan rahat, mummojen vaippoihin vai Nalle WahIroosille?

      JOS siis sinä saisit päättää?
      Maailman menoa
      38
      1520
    6. Voi mies olit taas niin komea

      Olet silmäkarkkia ❤️ Sua vois katsella vaikka koko päivän. ❤️
      Ikävä
      122
      1256
    7. Kadutko koskaan

      Sitä mun iskiyritystä?
      Ikävä
      110
      1184
    8. Ryöstö Punkaharjulla

      Punkaharjun k-market ryöstetty tänään keskellä päivää, ketä lie asialla? Poliiseja ainakin pörrää ympäriisee
      Savonlinna
      14
      1134
    9. Uudestisyntyminen ei tapahdu kasteessa

      Tässä Apostolien tekojen kohdassa näemme, että Filippus julisti hoviherralle ensin evankeliumia ja kuulusteli sitten tar
      Kaste
      204
      1063
    10. Evoluutioon ja alkuräjähdykseen uskominen vaatii todella vahvaa uskoa

      Että tyhjästä syntyi ja kehittyi kaikki se mitä näemme ympärillämme.
      Luterilaisuus
      338
      1027
    Aihe