Sos uhrit Tornio

UHRIT!!!!VIATON LAPSI!!!!
3257
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vai muutenko vain...?

Äänestä
  • Sossuille ei vittuilla enää perkele! Nyt Iso Luuta rupesi lakaisemaan.

    Äänestä

  • Iso Luuta kirjoitti:

    Sossuille ei vittuilla enää perkele! Nyt Iso Luuta rupesi lakaisemaan.

    Sossut ja lastensuojelu samaan pussiin vaan, ja upotetaan lähimpään järveen. Saisi olla lapsiperheet rauhassa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


UHRIT kirjoitti:

UHRIT!!!!VIATON LAPSI!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu