free kuvankaappaus ohjelma

Millä free kuvankaappaajaohjelmalla saa kaapattua videokortilla kaapattua kuvaa siten, että voi itse valita kuvan laadun. TV kortin mukana tulleessa ohjelmassa paras laatu on vain 2267kbps. Pitää saada kaapattua ainakin 4000kbps laadulla.
2154
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nopeudenkin.ei millään 2mt saa kunnon kuvaa kaapattua pitää olla 8mt liittymä.

Äänestä
  • VHS videolta siirrän kuvaa kovalevylle.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hauppage647 kirjoitti:

Millä free kuvankaappaajaohjelmalla saa kaapattua videokortilla kaapattua kuvaa siten, että voi itse valita kuvan laadun. TV kortin mukana tulleessa ohjelmassa paras laatu on vain 2267kbps. Pitää saada kaapattua ainakin 4000kbps laadulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu