Osaisiko kukaan neuvoa, mistä löytäisin MGS Snake eatterissa sen krokotiilin pään jonka saa snaken päähän? :D Sehän näkyy snaken päässä jo pelin trailerissakin niin kai se pitäisi jostain löytyä!!!
Snake Eater
Sälli
2238
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Sen jälkeen kun tapaat EVAn ja Ocelotit Operaatio Snake Eaterissä mene suolle (eli eteenpäin). Kun pääset suon ohi alueelle jossa on miinoja, mene alueen vasempaan alareunaan. VARO MIINOJA JA SÄHKÖAITAA!!!
Kun pääset takaisin suoalueen korkeimpaan kohtaan kiipeä puuhun ja pudottaudu liaanin varaan, joka menee toiseen puuhun. Mene liiania pitkin niin kauan että alapuolellasi on toinen liiani. Pudottaudu ja hakkaa nopeasti kolmiota. Kun saat kiinni toisesta liianista hivuttaudu kohti tasannetta. Tasanteen päällä on Croc Cap.
sun pitää mennä sinne suohon missä on ihan sikana niitä krokotiilejä, liiku suon reunaa pitkin.