suvussamme on poliisi joka huijaa petoksella suvun rahat,ensin koijjaa veljensä rahat(tuhansia euroja)kun veli kuolee pois myöhemmin niin poliisi veli sanoo"velat on nyt kuitattu"ja hänen äitinsä rahat imi myös,ensin joka kuukausi tonneja tilille"koulunkäyntiin" ja sitten testamentin kirjoitutti juuri kun äitinsä oli kuolemaisillaan ja otti äitinsä allekirjoituksen siihen,vaikka äitinsä vakavasti sairas lääkärin mukaan.ei auta,lakimiehet sanoo että testamentti ei kaadu!ja sama poliisi ampui omalla virka-aseellaan kotonaan päissään pilkkaa,että tämmösiä sikoja on olemassa!
poliisi
huijari!!
6713
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Haloo ylläpito !! Tällainen parjauskirjoitus neljällä palstalla !!
ketä parjataan, kuka parjaa. kai se tyypillinen poliisi on joka noin ansiokkaasti toimii.
kyllä tämä juttu kuuluu noihin kaikkiin 4 palstaan,lue tarkemmin
hei haloo kaveri,tällä tekstillä ei parjata HENKILÖKOHTAISESTI ketään,vaan todetaan tapahtunutta!! nimiä,paikkoja,aikoja yms.henkilökohtaista ei mainita!
on nyt kiinni. Koita etsiä käytöllesi muu rahoitus kuin äitini hyväntahtoisuus ja luottamus sinuun. Älä viitsi enää näin tökerösti valehdella tai ottavat netin pois siellä.. Hoida itsesi kuntoon.
mitäpä olet mieltä asiasta että:JOS ASIAT OVATKIN TOTTA?