Raikas

ilma tuolla ulkona ,vaihteeksi taas kasvot jäässä.Eilen 1, tänään -17 ja viima,aikamoista lämpötilan vaihtelua täällä etelä-suomessa,,,,mimmosia ilmoja muualla?
2141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

on -18 ja kylmä kuin hollitallissa kun menee parvekkeelle savuille sisähommissa hikoilujen jälkeen. Johonkinpäin maata luvattiin kuulemma -30...en tahtoisi asua sielä.

Äänestä

pakkasta löytyy mittarista -17 astetta, sellainen inhottavan kuiva keli, juuri sellainen, että nenänpäätä nipistää jos ei vuoraa sitä huivin sisään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


UPDATE_7715062 kirjoitti:

ilma tuolla ulkona ,vaihteeksi taas kasvot jäässä.Eilen 1, tänään -17 ja viima,aikamoista lämpötilan vaihtelua täällä etelä-suomessa,,,,mimmosia ilmoja muualla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu