Ostin synttärilahjan Suomeen puhelimitse Musta Pörssi OY:stä ja maksoin rahat omalta tililtäni vaivattomasti heidän tililleen.
Maksun voi suorittaa joko pankissa maksamalla tai Internetin kautta. Internetin kautta maksettaessa rahansiirto on ilmainen ja rahat ovat jo parin arkivuorokauden päästä vastaanottajatilillä mutta pankissa maksettaessa, lisätään ainakin 35 kruunua ja rahansiirto kestää neljä arkivuorokautta.
Kohtuullista korvausta vastaan toimittivat ja asensivat myös synttärilahjani heti käytettäväksi.
He pitävät tuotteensa kohtuuhintaisina ja heillä on jatkuvasti edullisia tarjouksia.
Olen erittäin tyytyväinen Mustaan Pörssiin & henkilökuntaan Lappeenrannassa ja varsinkin tällä kertaa, erittäin avuliaaseen K.N.:een!
Olen sieltä aikaisemminkin ostanut muutaman kerran synttäri- joululahjat mutta olen ollut silloin Suomessa käymässä ja hakenut ostokseni itse.
En ole ikinä heihin pettynyt!
Täältä Ruotsista tulee kalliiksi lähetellä paketteja Suomeen eikä niihin saa mahtumaan kuin vain pientä rihkamaa mutta Mustan Pörssin kautta voi ostaa hyödyllisiä isoja kodinkoneitakin, kotiinkuljetettuina ja asennettuina lahjaksi.
Miinusta on vain se, ettei Mustan Pörssin Internettisivustoilta näe kaikkea heidän tuotevalikoimaansa ja he linkittävät tuotevalmistajien kotisivuille. Mutta puhelimitse on helppo kysellä ja neuvotella paikallisen liikkeen henkilökunnan kanssa eri tuotteista ja niiden hinnoista sekä sopia sitten ostoksista ja niiden mahdollisista kotiinkuljetuksista/asennuksista.
Helppoa ja vaivatonta kuin mikä!
Pitää vain muistaa pyytää heidän tilinumeronsa IBAN-muodossa sekä SWIFT numero kun maksaa ulkomailta!
Lähimmän liikkeen löytää täältä www.mustaporssi.fi/index/mustaporssi.html
RUUSUJA Musta Pörssi OY & K.N.:lle Lappeenrantaan!
Tyytyväinen asiakas
0
1199
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1365816
Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3962619- 1352561
Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää
Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv102100- 141610
- 681222
Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla
Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä11081Kun ei numeroa
niin en edes voi viestittää, et suunnitelmiin tuli muutos. Ikävä on, ja kasvaa vaan🤍101072- 52948
- 82875