Mistä halvimmat lennot helsinki - new york ja takasin?
Halvat lennot helsinki - new york ?
6
5480
Vastaukset
- epämääräinen kysymys
Hinnat vaihtelevat vuodenajan mukaan aika paljonkin. Nyt maaliskuussa ja toukokuussa pääsee alle 400 euron, kesäkuukausina hinnat näyttävät olevan selkeästi korkeammat ja taas sitten syyskuussa halpenee alle 400 euron.
Katsele itse esimerkiksi "vertaa.fi"-ohjelmalla. - Santtu
Katso myös Icelandairilta. Niillä on ainakin ollut kesälläkin kohtuu hintaisia ees-taas lentoja. Edellisen kerran kun katson hintoja vertaa-sivuilta, ei Icelandair ollut vertailussa mukana. Sieltä löytyneet lennot mutkitteli pirusti eli vaihtoja oli poikineen
- Nykiin
Katselin just lentoja Nykiin ensi kuulle tuon www.lentolippu.eu kautta. Halvin mitä löysin oli 399€ veroineen. ei paha...
- l...öytyy
Katsoin vertaa.fi :n kautta ja sieltä tarjottiin maaliskuulle edestakaista lentoa New Yorkiin Prahan kautta hintaan 371 euroa.
- Ostin
l...öytyy kirjoitti:
Katsoin vertaa.fi :n kautta ja sieltä tarjottiin maaliskuulle edestakaista lentoa New Yorkiin Prahan kautta hintaan 371 euroa.
Löysin myös www.lentolippu.eu sivun kautta kanssa tuon 371€ Prahan kautta. Nyt siis Nykiin 13-20.3 ;)
- 293€
finnairilta kannattaa kärkkyä kerran vuodessa, nyt kävi tuuri ja suorat lennot finskil 293€!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p596759Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su3495844Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite463175Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill282807Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?1901442Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os161175Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps18916Elämäni biisi starttaa uudessa muodossa - Voi olla pettymys faneille!
Elämäni biisi ja juontaja Katja Ståhl ovat suomalaisten suosikkeja. Lauantai-iltaisin ohjelma on vetänyt tv-katsojat arv1820- 54819
Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m1787