Eipä ole piinailijoista kuulunut mitään pitkään aikaan mutta eiköhän niitä aina ole..
Itsellä PP11 menossa, mitään erityistä tunnetta ei ole pientä mennkamaista kipua välillä ja vessassa käynti lisääntynyt,mites muilla??
Itsellä PP11 menossa, mitään erityistä tunnetta ei ole pientä mennkamaista kipua välillä ja vessassa käynti lisääntynyt,mites muilla??
Vastaukset 5
Vanhimmat
Mulla on jo pp18 ja oikeestaan jo pientä plussa toivoa...eilen tein testin ja siihen tuli (äärimmäisen) haalea toinenkin viiva.
Pitää hankkia toinen testi ja testailla vielä viikonloppuna.
"Oireet" on olemassa, joista aikasemmin muussa yhteydessä olen maininnutkin, mutta joskus ne on taineet olla vain toiveajattelua. Pitää vain toivoa parasta.
Tein tänään testin ja se oli negatiivinen. Menkkamaisia oireita. Rinnat ja maha hiukan kipeät ja turvonnu, ähky olo. Mieletön masis päällä!! Todella eopätodennäköistä kai olisi että testi näyttäis myöhemmin plussaa. vai mitä? Menkat ei ole vielä alkanut.
Mä testasin viime kirrossa pp15 ja negaa näytti ja sit pp19 selvä plussa mut kesken meni heti viikolla 6. Eli jätä vielä pieni toivon kipinä!!
Heips!
Täällä toinen inssipiinailu menossa,pp9. Ei mitään fiiliksiä tällä kertaa. Viime kierrossa oli vaikka mitä, mutta ei sitten tuonut tulosta. En oikein jaksa toivoa tästä kierrosta.
Miten teillä on ollut follikkelien kanssa ym.? Mulla oli tässä kierrossa kaksi follikkelia 24 ja 25 mm. Miehen siittiöitä 25milj.
Ensi kierto on kolmas ja viimeinen määrätty inssi,jatkosta ei tietoa.
Kirjoittelenpa tännekin kun yleensä enempi kirjoittelen tuol clomiketjussa....jännittää aika lailla,viikonloppuna vois testailla kuha sais vaa aikaseks mennä ostamaan sen r-testin apteekista.Oireillu oon nyt tän viikon aikana seuraavanlaisesti:
- parina aamuna toosi paha olo (oksettaa ym.)
- aamulämpö n.37 (normaalisti about 36,3-36,5
- alkuviikosta alavatsaa nippaili mukavasti
- mielialavaihtelut
- kalja ja muu alkoholi tökkii (ei vaan maistu eikä tee edes mielikään)
Enemmän tai vähemmän kuvitteellisia oireita on vuosien varrella ollut vaik mitä,mut ei koskaa tuollaisia...toivo elää korkealla et ekasta inssistä ois nyt tärpännyt,kun itellä vaan se PCO ja miehenkin simpat ovat parasta A-luokkaa kaikin puolin,et niiden kannalta siis varsin hyvät onnistumismahikset =) mut tsemii teille muille toooosi paljon ja mie ilmoittelen kuulumiset jahka oon testaillu!