Montako niitä -tun dark mattereita tarttee
Break Damage limittiin?
Break Damage limittiin?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
En tiedä (vielä), kerro sinä minulle. Mutta mitä niillä tekee(voihan niillä murjoa vihollisia), kun jokaisen hahmon Celestial aseessa on se?
Mun Kimahrilla, Tiduksel eikä Wäkällä oo
Celestial weaponeita... aattelin kerää Dork
mattereita et sais ees Tidukselle Break
Damage limitin. Lulul, Yunal, Auronil ja Rikkul
on mulla Celesit.
Muistaakseni 60 dark matteria tarvitsee. Aseita joissa on break damage limit voittaa joskus dark aeoneilta, kokeile hakata dark Yojimboa kunnes saat mieleisen aseen (bonuksena tulee myös ribbon-armoreita, ja tietysti dark mattereita ^_^). Valitettavasti tavallisella aseella ei kuitenkaan saa tehtyä yhtä paljon vahinkoa vahvemmille vihollisille (creationit, dark aeonit & Penance) kuin Celestial-aseella, mistä johtunee.
No,hanki ne. Kaikkihan ne aseet ja esineet ovat suhteellisen helppoja saada. Paitsi että Wakkan Sigillin takia pitäisi pelata vissiin 60 Blitzball Tournamenttia.(Hoh hoijaa!) Se onkin ainoa mikä puuttuu minulta.