Seksiväline-esittelijää Hämeessä?

kAAso

Tietäisikö kukaan seksiväline-esittelijää Hämeenlinnasta tai lähiseudulta??

4

889

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tampereen tyttö

      Elämän suola Tampereelta? En tiedä, kuinka kauas lähtevät esittelemään, lupaavat ainakin muuallekin kuin Tampereelle (matkakulut tietysti huomioiden). Mutta ovat todella suosittuja, joten kannattaa kysyä hyvissä ajoin! :)

      www.elamansuola.com

      Olen kokenut heidän esittelynsä, oli mukava ja rento, ja kaikki naiset ihastuivat tuotteisiin, tilasivatkin niitä... ;)

      • Suttura

        Meillä oli työporukalla pikkujouluissa esittelijä tuolta ja se oli kyllä hyvä, kaikki osti jotain!!!ja mahdollisuus on myös saada mies esittelijä eikä ne ota kuin bensarahat kun ne tulee paikalle, tää esittelijä kulkee Tampereelta. Jeps mut on ainakin halpa vaihtoehto ja tulee pitään ne kutsut varmasti melkein mihin vaan.
        sivut on www.amorinapulaiset.com


    • jenttu 77

      Tässä olisi ainakin kiva esittelijä. Meillä oli polttarit nyt talvella ja kyseiseltä firmalta esittelijä. Hauskaa oli ja kuulemma pystyvät järjestää mies esittelijänkin jos haluais. Käy toki katsoon voin lämpimästi suositellä kaikille ja oli hauskaa :)
      www.amorinapulaiset.com

    • Pettynyt

      Meillä oli kans amorin apulaisista esittelija ja esittely meni hyvin, porukka tilasi innolla ja esittely ei maksanut mitään kun oli Tampereella. Maksoimme seuraavalla viikolla tuotteet ja hän lupasi ne toimittaa seuraavalla viikolla... Vieläkään sitä seuraavaa viikkoa ei ole tullut :( Kutsut olivat viime kesänä :(

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mistä puhuitte viimeksi kun näitte

      Kerro yksi aiheista
      Ikävä
      101
      7573
    2. 107
      5648
    3. Se on hyvästi

      Toivottavasti ei tavata.
      Ikävä
      83
      5067
    4. Olenko saanut sinut koukkuun?

      Hyvä. Rakastan sua.
      Ikävä
      139
      4466
    5. Alavuden sairaala

      Säästääkö Alavuden sairaala sähkössä. Kävin Sunnuntaina vast. otolla. Odotushuone ja käytävä jolla lääkäri otti vastaan
      Ähtäri
      11
      3160
    6. Sisäsiittosuus

      Tämän kevään ylioppilaista 90% oli sama sukunimi?
      Suomussalmi
      52
      2867
    7. Miksi sä valitsit

      Juuri minut sieltä?
      Ikävä
      52
      2779
    8. Kerro nyt rehellisesti fiilikset?

      Rehellinem fiilis
      Suhteet
      61
      2397
    9. Törkeää toimintaa

      Todella törkeitä kaheleita niitä on Ylivieskassakin. https://www.ess.fi/uutissuomalainen/8570818
      Ylivieska
      10
      2384
    10. Hei........

      Pelkkä sun näkeminen saa mut hymyilemään pitkin iltaa. Oot niin 🤩😘 Edellinen poistettiin.
      Ikävä
      56
      1986
    Aihe