annelin

voisi sulkea kun antaa huonon kuvan upeasta laulajasta ja modetkin on hieman lapsia, kyllä artistin pitäisi vaatia parempaa!

ps. sanokaa mielipiteenne!?!
91004
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Anneli kuka ???

Äänestä

Annelista on kysymys? Pidätkö itsestään selvänä et kaikki tietää jotta MATTILA?

Äänestä

Millä perusteella se antaa huonon kuvan?Eihän siinä mitään vikaa ole.

Äänestä

Surkee!

Äänestä
  • täysin samaa mieltä..aivan surkee honottaja...mopo karannu käsistä niin kuin siskolla,Anniinalla..kehutaan itteä ja ollaan maan parhaita laulajia..hävettää.

    Äänestä

Kirjoitin sinne yleistä musiikista osastolle idols 2007 finalisteista ja erehdyin kehumaan Anna Abreuta niin antoivat mulle porttikielon sinne? et ehkä siellä onkin tarkoitus ettei sinne tulisi muita keskustelijoita kuin ne noin kymmenen joista puolet ovat niitä modeja....

Äänestä
  • Kumma juttu..porttikielto?
    Anna A:sta senverran että siitä likasta kuullaan vielä, laulaa hyvin, aina vaan paranee..eilen Idolsissa paras, ainoa jota kuunnellessa nousi villat pystyyn, kuten se yks tuomari sanoi. Ikä vaan 'huolettaa'..saisi olla muutaman vuoden vanhempi ja koulut käytyinä..
    Mutta kyllä Ari ja Kristiankin on hyviä.

    Äänestä

  • Olisit lukenut säännöt ennen kuin kirjoitat sinne, eikös siellä lue ettei "solvaavia" kirjoituksia sallita ja se jos jokin on solvaavaa heidän mielestä et otit ja menit kehumaan jotain nuorta laulajan alkua jonka sukunimi ei ole Mattila

    Äänestä

  • foorumilla kirjoitti:

    Olisit lukenut säännöt ennen kuin kirjoitat sinne, eikös siellä lue ettei "solvaavia" kirjoituksia sallita ja se jos jokin on solvaavaa heidän mielestä et otit ja menit kehumaan jotain nuorta laulajan alkua jonka sukunimi ei ole Mattila

    Tuo ei kyllä pidä paikkansa että sieltä saa porttikiellon jos kehuu muitaki kun Mattiloita.Onhan siellä muitaki kehuttu.Eikä siellä ole kenenenkään pakko käydä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


foorumiin kirjoitti:

voisi sulkea kun antaa huonon kuvan upeasta laulajasta ja modetkin on hieman lapsia, kyllä artistin pitäisi vaatia parempaa!

ps. sanokaa mielipiteenne!?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu