tomb raider legend

miten pääsen kun olen jumissa laatta tippuu alta sitten siihen tulee että pitää painaa l:ää mutta ei auta auttaisitteko kiitos?tipun rotkoon koko ajan ja kuolen?
5791
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

tarkoitatko ykköstä vai ii kirjainta? itse en tiedä mitä pitää painaa tietokoneessa mutta ps kakkosessa sitä vasenta analogista sauvaa.

Äänestä
  • niin että nykyään mun nimimerkki on tombfani

    Äänestä

  • perussa olen kun se lohkare tippuu alta pois ja mitä siinä pitää tehdä?sen demon jälkeen?

    Äänestä

  • martzku kirjoitti:

    perussa olen kun se lohkare tippuu alta pois ja mitä siinä pitää tehdä?sen demon jälkeen?

    siinä tulee nuolinäppäinten kuva ruutuun,ja painelet sit vaan ohjeiden mukaan. Voi olla vaikeeta mut kyllä se sit menee.Liian aikaisin painaminen ei haittaa.En oo ihan varma tarkotitko sitä kohtaa mihin annoin neuvoa,mut kokeile sit jotain muuta,koske en ole ihan varma missä kohas meet.Itse olen japanissa,tietäiskö kukaan mitä tasoja sen jälkeen vielä on ja miten japanissa oleva mies jolla on keihäs josta tulee vihreetä valoo,ninn mite pääsee siitä kohasta läpi?

    Äänestä

sun täytyy painaa ylös nappii

Äänestä

Kommentoi aloitusta


martzku kirjoitti:

miten pääsen kun olen jumissa laatta tippuu alta sitten siihen tulee että pitää painaa l:ää mutta ei auta auttaisitteko kiitos?tipun rotkoon koko ajan ja kuolen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu