Puhdasrotuinen räyhääjä

   
   Elikkäs tota. Mulla kun on tollanen puhdasrotune räyhääjä.mut se mua ihmetyttää, et miks te ns. sekarotusten omistajat ootte aina nii kahelei kun tua ulkona tavataa. Tuutte piskienne kans luoksemme niin kuin me oltais jotakii nähtävyyksii. Ihmetyttä pikkasen toi touhu. Eks te tajuu et tulee pahaa jälkee ko teidä piskit haistaa meidän Jallua ja Jallu nappaa kiine. Eiks olis helpompaa pysyy kaukana kaikkien kannalt.
4281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Elikkäs tota. Mulla kun on tollanen sekarotuinen räyhääjä. Siin on varmaa ainaski hirvikoiraa ja haskia. Voi olla viä jotai muutakii, en tiiä varmaa, mut se mua mua ihmetyttää, et miks te ns. rotukoirien omistajat ootte aina nii koppavii kun tua ulkona tavataa. Meette fifienne kans kaukaa kiertäen niin kuin me oltais jotakii spitaalisii. Ihmetyttä pikkasen toi touhu. Meneeks se fifi siitä piloille jos se vähän haistaa meidän Jalmaria vai miks te kiertelette ja kaartelette pitkin mantuja? Eiks olis helpompaa tulla juttusille antaa koiruuksienki tavata?

Äänestä
  • Ole onnellinen, ettei meikäläiset pääse haistelemaan Jalmariasi, saattaisi fifi-parfyymi-tuoksu tarttua Jalmariisi, mitäs sitten tänne kirjoittaisit ja mistä vallittaisit ?

    Äänestä

se siin taas provoilee.mee ny jo hei nukkuu ipana et jaksat nousta aamul taas kouluu

Äänestä
  • Meil ainaki maal koirat kun koirat saa haistel toissi!Kukkaan ei kattel et onk sul ny joku rotukoira vai sekarotune! Kaik koira o tasaarvossi!!!Ja koirakki tiätä sen!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


pirun kiukkuinen kirjoitti:

   
   Elikkäs tota. Mulla kun on tollanen puhdasrotune räyhääjä.mut se mua ihmetyttää, et miks te ns. sekarotusten omistajat ootte aina nii kahelei kun tua ulkona tavataa. Tuutte piskienne kans luoksemme niin kuin me oltais jotakii nähtävyyksii. Ihmetyttä pikkasen toi touhu. Eks te tajuu et tulee pahaa jälkee ko teidä piskit haistaa meidän Jallua ja Jallu nappaa kiine. Eiks olis helpompaa pysyy kaukana kaikkien kannalt.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu