fincoins

Onko noista fincoinssin aseista mihinkään?

Pitääkö noi paikkaansa että noista well:in aseissa on noin kovat lähtönopeudet ja metalliset rataslaatikot ja kaikki
siis kestääkö ne oikeestaan mitään?
5424
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä ne aseet kestävät mutta lähtönopeudet saattaa heittää aika paljonki. Lähtee kumminki ihan kivasti.. Suunnillee 70m/s.. Heti kun on ostanu saattaa lentää paremminkin.

Äänestä

voihan rataslaatikko olla metallii mutta sisukset on kuitenki muovii ja jos ne lähtönopeukset on oikeesti niin kovii niin mieti vaan millanen sarja niis on niil mailman paskoimmilla akuilla ja ne akut tuskin kestää 5 minuuttii ennen ku hyytyy. ja tuskin ne aseetkaa kauheen kauan kestää

Äänestä

voi vaihtaa akun ;)

Äänestä

kannattaako fincoinsista ostaa kuulaaseita?

Äänestä
  • Miten helvetissä löysit näin vanhan aiheen, etkä sitä ennen löytänyt vastausta kysymykseesi?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dasd kirjoitti:

Onko noista fincoinssin aseista mihinkään?

Pitääkö noi paikkaansa että noista well:in aseissa on noin kovat lähtönopeudet ja metalliset rataslaatikot ja kaikki
siis kestääkö ne oikeestaan mitään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu