olen jumissa liigassa miten voitan eliiti nelodet
yellow liigaan apua
loplop top
5329
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
No.
Tässä ois vähän neuvoja.
Ensimmäiseks on lorele. Hän käyttää vesi pokei. Käytä siinä sähkö ja lehti hyökkäyksiä mutta muista että hänrllä on jynx ja slowbro joten jos voit käytä niihin bug tai ghost tyyppiä.
Seuraava on Bruno käytä onixseihin vesi ta ruoho iskua ja muihin jotain psychic iskua.
Sitten Agatha. Agathan kummitus pokemoneissa pärjäät hyvin crunch tai bite hyökkäyksellä. Ja golbatiin ja arbokkiin tehookin hyvin psychic.
Sitten Lance. Käytä Gyaradosiin lehti tai sähkö hyökkäystä. Muihin lohikäärme pokeihin tehookin hyvin ice-iskut.
Sitten viimeinen. No käytä Gyaradosiin ja Pidgeotiin sähkö hyökkäystä. Arcanineen ja Rhydoniin vesi iskua. Alakazamiin kannattaa kokeilla psychiciä tai bug tyypin iskua. Ja sitten Sen eevee on joku sen 3 muodost käytä sen heikkoutta.
Ja nää poket voi ehkä vähän vaihella mut älä huoli noil neuvvoil pääset läpi.
Samuli Garyn pukemonit riippuvat siitä minkä alku poken otit
kehitä haunterii se on melkein voittamaton
kiitos neuvoista yritän parhaani
Ei yellows kun saa pikatchun silloin eevee kehittyy sen mukaan mitä on voittanu tai havinny garylle