Lukekaa ensin!

Olis suotavaa jos viitsitte lukasta muiden aiheita joissa voi olla sama vika kun teillä, ettei tarvitse kirjoittaa taikka kopsaa ja liittää joka viestiin samaa vastausta.

Itse käyn läpi muiden jutut ja jos en löydä vastausta niin teen uuden aiheen/kysymyksen.
1331
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kaikkia viestejä vaan ei jaksa käydä läpi, kun porukka ei osaa tehdä kuvaavia otsikoita kysymyksiin. :(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Meseilijä* kirjoitti:

Olis suotavaa jos viitsitte lukasta muiden aiheita joissa voi olla sama vika kun teillä, ettei tarvitse kirjoittaa taikka kopsaa ja liittää joka viestiin samaa vastausta.

Itse käyn läpi muiden jutut ja jos en löydä vastausta niin teen uuden aiheen/kysymyksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu