Lääkäri otti minulta suihin (m+n)

Kirjoittaja

Lääkäri otti minulta suihin (m n)

TARINA KERTOO LÄÄKÄRISSÄ TAPAHTUVASSA JUTUSTA. JOS HALUAT LUKEA TARINAN, LUE, JOS ET MENE VAIKKA VITSIOSIOON LUKEMAAN JUTTUJA.



Minä:

Moi. Olen 18-vuotias mies pienessä kylässä (nimeä en kerro) ja kerron teille mitä tapahtui lääkärikäynnilläni.
Olen 182 cm ja painan 70kg. Minulla on tyttöystävä.
Olen töissä eräässä rakennusfirmassa (olen oikeasti opiskelija, mutta tarvitsee kerätä rahaa elämiseen) ja sieltä joutuu säännöllisesti lääkärin tarkastukseen.
Ja kerran kävi näin:

Töistälähtö

Olin lähdössä jo töistä kotiin, kun esimieheni tuli kertomaan minulle, että on vuotuisen lääkärintarkastuksen aika. Minulla olisi aika kello 18.30.

Vilkaisin siis kelloa ja totesin minulla olevan puolituntia aikaa mennä terveyskeskukseen. Mietin, että yrittäisinkö ensiksi ehtiä käymään kotona suihkussa vai menisinkö suoraan tarkastukseen hielle haisevana. Päädyin jälkimmäiseen vaihtoehtoon, sillä jos olisin lähtenyt ajelemaan kotiin en olisi ehtinyt ajoissa takaisin.

Terveyskeskuksessa

Ajettuani auton parkkipaikalle ja ilmoittauduttuani neuvontaa istua odotushuoneessa vartin, kunnes kuulin nimeäni kutsuttavan. Laitoin siis kädessäni olevan lehden pois, nousin ylös ja lähdin kävelemään kohti lääkärinvastaanottoa. Tervehdin nuorta noin 20-vuotiasta vaaleatukkaista naislääkäriä ja astuin sisään huoneeseen.

Istu alas, ole hyvä sanoi nainen. Istuutuessani huomasin hänen lääkärintakissaan nimikyltin jossa luki Miia ja nimen alla lääkäri.

No niin, tarkistamme sinulta siis pituuden, painon, kuulon ja näön.
Voisitko siis riisua vaatteesi pois.

Minä nousin sitten ylös ja aloin riisuuntumaan. Kohta seisoin lattialla pelkät bokserit jalassa, odottaen mitä sitten tapahtuisi.

No niin, astu tähän vaa’alle niin katsotaan painosi. Jaahas, painat siis 70kg. Ja sitten katsotaan pituutesi. Pituus on säilynyt ennallaan, mikä tarkoittaa sitä, että pituuskasvusi on pysähtynyt, Miia selitti.

Ja käy sitten tuohon sängylle selälleen makuulleen, hän sanoi. Mitä nyt tutkitaan, kysyin samalla kun kävin sängylle makuulle.

Miia selitti minulle, että nykyään kaikilta miehiltä otetaan spermanäyte ja laski minulta bokserit nilkkoihin. Sitten hän napitti lääkärintakkinsa auki ja kiipesi päälleni istumaan niin, että hänen selkänsä oli kasvojani kohden. (Hänellä oli valkoiset rintaliivit ja tavalliset pikkuhousut jalassa.)

No niin, otan nyt sinulta sen spermanäytteen ja sinä saat kouria sillä aikaa tissejäni jos haluat.
Miia kumartui niin, että sai otettua kullini suuhun ja minä yritin samalla kouria hänen tissejään.

Hän pyöritteli kieltään terskani ympärillä saaden sen seisomaan ja paksuuntumaan. Välillä hän imi sitä ahnaasti, pyöritteli kieltään suonikkaan kullini ympärillä ja aina välillä hän vatkasi sitä nyrkillään. Eipä mennyt kauaa, kun tunsit lastini lähtevän liikkeelle ja sanoin sen Miialle, jotta voisi ottaa näytteen talteen. Arvaatko mitä hän sitten teki? No hän otti kalun suuhunsa ja imi sitä niin kauan, että en kestänyt vaan laukesin hänen suuhunsa. Osan hän nieli ja osa valui hänen leukaansa pitkin alaspäin.

Eikö sinun pitänyt ottaa näyte…yritin kysyä, mutta hän laittoi kätensä suuni eteen. Jos et puhu tästä kenellekään, saat naida minua. Tein tämän siksi, kun minulla ei ole miestä ja olen ollut pitkään puutteessa ja sinä näytit sopivalta uhrilta. No arvatkaa itse mitä sitten tapahtui…

TARINA OLI HUONO, MUTTA EN TAASKAAN KÄSKENYT SINUA LUKEMAAN KYSEISTÄ TARINAA. PALAUTETTA SAA ANTAA, MUTTA HERNENILLE NAURETAAN!
EN VASTAA KIRJOITUSVIRHEISTÄ! ©

9

16323

    Vastaukset 9

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • blaa

      "Tervehdin nuorta noin 20-vuotiasta vaaleatukkaista naislääkäriä"

      Aika nopeasti oli lääkiksestä yo-kirjoitusten jälkeen tosiaan valmistunut ;)

    • bena

      nykyisin päästään nuorena lääkäriksi(20v)!!

    • joutsi88

      Ihmeen nopea mutta sai kumminkin seisomaan!

    • Andy

      Ei Suomessa ole 20-vuotiaita naislääkäreitä. Se oli joku siivooja.

    • xxz

      heitä wode

    • SunShine

      20v lääkäri? Haloo..

      • jepaa

        se oli joku superälykkönörttilääkäri joka valmistui supernopeaa..:) kyllähän semmonen onkin puutteessa


    • BITCH

      Tiesitkö että lääkäriksi ei valmistuta ihan parissa vuodessa? lääkäri ei voinut olla 20v, vaan lähimmäs 30veetä.... HAH HAH HAA!!!!

    • Keltaruusu

      tota muuten hyvä tarina ja todentuntuinen, mutta nuorimmat lääkärit on lähemmäks 3-kymmentä :)..
      jatka vaan samaan malliin ja älä aliarvio itseäs.. :)

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 64
      1002
    2. Mikä sua mies vaivaa?

      Siis oikeasti.
      Ikävä
      59
      986
    3. 93
      807
    4. Mitä vuosimallia kaivattusi on?

      🤣🤣🤣🤣🤣🤣
      Ikävä
      51
      758
    5. Kuinka hyvin te sopisitte

      Toisillenne vai sopisivatko ollenkaan? Mitä eroja
      Ikävä
      41
      659
    6. Jasmin vauhdissa

      Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois
      Kotimaiset julkkisjuorut
      221
      620
    7. Joko uskallat.

      Huomenna nähdään.
      Ikävä
      40
      560
    8. Vinkkiä miehelle

      Huomenna olen kuudesta eteenpäin kotona, yksin… Pääsetkö/uskallatko tutustua?
      Ikävä
      49
      558
    9. Miksi et halua kaivattusi

      kanssa suhteeseen? Onko jokin syy vaikka rakastat häntä?
      Ikävä
      66
      555
    10. Nainen joka haluaa miehen

      Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.
      Ikävä
      79
      543
    Aihe