!! corolla G6 !!

Kertokaahan asiantuntijat minulle (ja muille) että mitä kokemuksia teillä on autosta g6 ja vaikkapa 1.3 , eikä ees tarvi olla g6 kuhan kerrotte mitä ootte mieltä. Onkohan tuommonen vm.1999 ostamisen väärti vehje..? Siitoksia kaikille vastanneille!
1685
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...jos tuppaat ajelemaan noin 120km/h säännöllisesti, muussa tapauksessa alaväännön käyttö vie enemmän bensaa ja käy turhaan laatikon päälle(oma käsitykseni).
Taitaa olla vauhdin ystäville suunnattu tuo G6 mallisto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


wänkkimälli kirjoitti:

Kertokaahan asiantuntijat minulle (ja muille) että mitä kokemuksia teillä on autosta g6 ja vaikkapa 1.3 , eikä ees tarvi olla g6 kuhan kerrotte mitä ootte mieltä. Onkohan tuommonen vm.1999 ostamisen väärti vehje..? Siitoksia kaikille vastanneille!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu