Kotilot horrostavat?

Miten teidän kotilonne horrostavat? Mitä teette niille? Pitääkö ne viedä talven lähellä kellariin? Pakastimeen? Olen huolissani siitä, kun saan kesällä kotilon. Kysyn vielä: Miten SINUN kotilosi horrostaa?
1302
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Vastasin tuohon alimmaiseen. Ei kannata tehdä jokaiselle kysymykselle eri aihetta. Etsi tieto alimmaisen aiheesi linkeistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Etana-hullu kirjoitti:

Miten teidän kotilonne horrostavat? Mitä teette niille? Pitääkö ne viedä talven lähellä kellariin? Pakastimeen? Olen huolissani siitä, kun saan kesällä kotilon. Kysyn vielä: Miten SINUN kotilosi horrostaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu