Hei
Olen harkitsemassa sims 2 ostamista. Minulla on pari ensimmäistä sims peliä. Haluaisin tietää miten sims 2 eroaa sims 1, kannattaako ostaa. Entä jatko-osat, onko ne hyviä?
Olen harkitsemassa sims 2 ostamista. Minulla on pari ensimmäistä sims peliä. Haluaisin tietää miten sims 2 eroaa sims 1, kannattaako ostaa. Entä jatko-osat, onko ne hyviä?
Vastaukset 5
Vanhimmat
Lisäystä entiseen
Tarkoitan siis sellaisia eroja joita ei olla mainostettu esim. ikääntyminen, tavoitteet
Eroja esim. meneekö aikaa niin kauan nukkumiseen, vessassa käyntiin ja sellaisiin. Uusia toimintoja
Siis ehdottomasti kannattaa ostaa the sims2!!!
"Nyt simit syntyvät ja kuolevat. Kaikki siinävälissä onkin sinun käsissäsi. Kaikkien aikojen myydyimmän PC-pelin jatko-osassaa voit nyt ohjata simiesi elämää kehdosta hautaan läpi heidän elämänsä huippuhetkien."
"Luo omata simisi, Pistä heidät koetukselle, toteuta heidän paahimmat pelkonsa, täytä heidän salaisimmat haaveensa!"
Jatko-osat on ihan parhaita uusin mikä ilmestyy (1.3) on Vuodenajat
Lueppa tuolta-------> http://thesims2.ea.com/
No sims 2 on kaikin puolin parempi :) Ja siinä on hyvä grafiikka ja monipuolisempia simejä sitten, tarpeet eivät laske niin nopeasti. Ja paljon kaikkea muuta hyvää. Ja lisäosat ovat tosi hyviä! Suosittelen ostamaan Sims 2 et pety.
Voit myös odottaa The Sims 3 joka tulee 2009 mutta ei siihen jaksa odottaa ilman the sims 2:ta =)
hei haloo!!!!!!! on vasta vuos 2007, eikä se oo viel niin varmmaa......