onko totta?

messenger menee umpeen jos siellä ei käy 10 päivään???rehellisiä vastauksia sitten,nimittäin mulla ei toimi messenger joten mitä mä teen tulee semmonen virheenmääritys jutska.
2528
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olisit kertonut "semmoisesta virheenmääritys jutskasta", niin voidaan selvittää ongelmasi. Tuleeko virheilmoitus jossa joku numerosarja. Laita Googleen "messenger error numerosarja".

Äänestä

No ei tasan mee. Tuleeko vianmääritys sillon kun kirjaudut meseen?
Voisit lukasta mitä muut ovat kirjoitelleet muihin aiheisiin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


että... kirjoitti:

messenger menee umpeen jos siellä ei käy 10 päivään???rehellisiä vastauksia sitten,nimittäin mulla ei toimi messenger joten mitä mä teen tulee semmonen virheenmääritys jutska.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu