corollan madallus

corolla on vm.96 ja omien tuntemusten mukaan alusta on hieman löysähkö..kannattaako madaltaa ku saisin madallusjouset 30mm madaltavat 70e hintaan?!ja tartteeko iskareita vaihtaa??ku entiset ainakin vielä pelittää alla kohtuu hyvin!
1255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ainiin ja paljon maksaa jos vaihdattaa matalemmat jouset ja aurauskulmien säätö samalla tottakai!??

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mage kirjoitti:

corolla on vm.96 ja omien tuntemusten mukaan alusta on hieman löysähkö..kannattaako madaltaa ku saisin madallusjouset 30mm madaltavat 70e hintaan?!ja tartteeko iskareita vaihtaa??ku entiset ainakin vielä pelittää alla kohtuu hyvin!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu