Suloinen Harri

Voi että se Harri Olli oli sulonen, kun se oli niin hukassa siellä palkintokorokkeella. Kaikilla muilla oli pipo päässä, mutta Harrilla oli kypärä:) Ajattelikohan se että jos se vaikka putoo sieltä korokkeelta, niin pidetään varmuuden vuoks päässä niin ei satu pahasti:)
1220
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Totta.
En muuten tullut edes ajatelleeksi. :D
Ja muutenkin..
En voi sille mitään, mutta alkoi nolottamaan Harri Ollin käytös palkintopallilla.
Varsinkin se, kun hän ensin "leikisti kätteli" palkintokorokkeeltaan heitä muita, mutta sitten kuitenkin Ammanin lähdettyä heitä kättelemään teki hän samoin..
Mutta kyllähän sen ymmärtää sen verran uutta hänelle.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mäkikotka kirjoitti:

Voi että se Harri Olli oli sulonen, kun se oli niin hukassa siellä palkintokorokkeella. Kaikilla muilla oli pipo päässä, mutta Harrilla oli kypärä:) Ajattelikohan se että jos se vaikka putoo sieltä korokkeelta, niin pidetään varmuuden vuoks päässä niin ei satu pahasti:)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu