maalausurakan hinta

Miten halvalla lähtee semmonen 80 neliöö, seinät, katot, ovet? Jos palkkais maalarin maalaamaan? Kiitoksia etukäteen jos joku viitsii vastata.
41185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

hinta, jos pohjatyöt vähäiset.

Äänestä
  • Aika kallista..no kiitos..

    Äänestä

  • kyselijä kirjoitti:

    Aika kallista..no kiitos..

    että siitä saa sitten kotitalousvähennystä ainakin 1150 eur. Mikäli taloudessa 2 henkilöä, niin muutaman satasen enemmänkin.

    Äänestä

  • kannattaa huomioida kirjoitti:

    että siitä saa sitten kotitalousvähennystä ainakin 1150 eur. Mikäli taloudessa 2 henkilöä, niin muutaman satasen enemmänkin.

    maalauttaminen on Suomessa vielä edullista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kyselijä kirjoitti:

Miten halvalla lähtee semmonen 80 neliöö, seinät, katot, ovet? Jos palkkais maalarin maalaamaan? Kiitoksia etukäteen jos joku viitsii vastata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu