Millon Darkmoon Faire...

Elwynn forestiin? Aattelin mennä guildin kans raid
4281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olla questi et saat summonitoitua sen sinne

Äänestä
  • Elikkäs mikä tuo ihmeen Darkmoon Faire on? Olen kyllä kuullut tuon nimen jossain mutta mikä se on minne sieltä pääsee jne.kiitos vastauksista(siis tarkoitan jo etukäteen). Ja jos linkkiä pistää niin voi ainakin yrittää pistää suom. linkkiä koska en osaa enkkua kunnolla.

    Äänestä

  • epätietäjä kirjoitti:

    Elikkäs mikä tuo ihmeen Darkmoon Faire on? Olen kyllä kuullut tuon nimen jossain mutta mikä se on minne sieltä pääsee jne.kiitos vastauksista(siis tarkoitan jo etukäteen). Ja jos linkkiä pistää niin voi ainakin yrittää pistää suom. linkkiä koska en osaa enkkua kunnolla.

    Darkmoonin markkinat. Mene käymään ja katso mitä kaikkea löytää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...tulee kirjoitti:

Elwynn forestiin? Aattelin mennä guildin kans raid

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu