eli olette tulleet raskaaksi joskus elämässänne, niin kuinka usein ja minä päivinä oviksen aikoihin olette sekstailleet?! Me ollaan yritetty ajoittaa hetkemme ainakin siiheen päivään, kun 2 viivaa on saatu ja pari seuraavaa...onko ajoituksemme väärä? Pitäiskö siinä puuhailla 2 viikkoa putkeen vai mitenkä teillä on tärpännyt?!
Kiitos jo etukäteen vastauksista!
Kiitos jo etukäteen vastauksista!
Vastaukset 2
Vanhimmat
tietää...yritystä takana "jo" vuosi. Vastatkaahan nyt joku! Meitä on näköjään useampikin, joita tämä asia kiinnostaa. =D
vaikka en ole mitän oviksia koskaan tikutellut, että seksiä harrastettiin koko kierron ajan niin, että koskaan ei ollut enempää kuin yksi päivä välissä. Näin tärppäsi ensimmäisellä yrityskierrolla.
Saa nähdä onnistuuko nyt yhtä nopeasti, kun on ensimmäiset yritykset alkoivat vasta nyt parin kukauden takaisen keskenmenon jälkeen.