Pojille!

Olen hieman outo. Nauran kovaa ja olen sekopäinen. Saatan yhtäkkiä saada "ns" naurukohtauksia ja puhun kaikkee tyhmää. Jos tyttö on tämmöinen, kaarttavatko pojat? Minusta tuntuu nyt siltä, että kun yksi poika on varmaan kiinnostunut minusta, että ei enää niin paljon kun sain kyseisen kohtauksen. Aloin mesessä vaan yhtäkkiä puhumaan ja hihkuttamaan yhdestä asiasta. Eli pojille: Vihaatteko tämmösiä tyttöjä? :(
6658
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Itse henkilökohtaisesti en pidä kaltaisistasi tytöistä kyseisen ominaisuuden perusteella. Kaikkien puolesta en tietenkään voi puhua.

Yritä ottaa vähän hillitymmin. Älä teeskentele, mutta rauhallisuus ja maltti on valttia.

Äänestä

Voi silti kannattaa ilmoittaa että sinulla on sellainen taipumus.

Äänestä

Huumorintajuhan on hyvästä ja se että osaa nauraa mutta jos alat räkättää vika asioille ni..

Äänestä

mun mielestä toi on enemmänki söpö ominaisuus :S

Äänestä

Ittellä ollu vähä samankaltasia ominaisuuksia useinkin. Silti monet on ihastunu muhun, joku jopa sanonu että just sen nauravaisen olemuksen vuoks :P Osa pojista oli vähän ei-todesta-otettavia, mutta toinen osa olikin sitten semmosia että jos itellä ois ollu enemmän ku kaveritunteita niitä kohtaan nii ois tullu varmaan elinikäinen romanssi :P Eli elä huoli. Ihmiset on erilaisia. Kaikki ei varmastikkaan tykkää tollasesta, mutta toisaalta toiset tykkää just semmosesta :) Tietty jos ittees häirittee itsessäs tuo, niin voithan sää yrittää muuttua iha pikkasen sävyisämmäks. Mut turha sitä on poikien takia tehä. Jos et loukkaa toiminnallas ketään niin mikäs siinä on ku hihkut vaan :D

Äänestä

Hyvä että osaat sentään näyttää miltä susta tuntuu..Eikä sussa mitään vikaa ole:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


EriskummallinenTyttö kirjoitti:

Olen hieman outo. Nauran kovaa ja olen sekopäinen. Saatan yhtäkkiä saada "ns" naurukohtauksia ja puhun kaikkee tyhmää. Jos tyttö on tämmöinen, kaarttavatko pojat? Minusta tuntuu nyt siltä, että kun yksi poika on varmaan kiinnostunut minusta, että ei enää niin paljon kun sain kyseisen kohtauksen. Aloin mesessä vaan yhtäkkiä puhumaan ja hihkuttamaan yhdestä asiasta. Eli pojille: Vihaatteko tämmösiä tyttöjä? :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu