Emolevy+Vista

Elikkä emo Asus P5ND2-Sli ja asensin uuteen settiin sitten Vistan, onko kellään mitään tietoa millä saan kaikki mahdolliset emolta löytyvät laitteet/ohjaimet käyttöön, nyt näyttää laitehallinnassa olevan yksi tuntematon?
5284
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Minulla taas joku laite toimii ja joku toinen lopettaa toimintansa...

PASKAT XP takas vista lähtee ampumaradalle.

Äänestä

Ei vistalle ole ajureita kaikille emoille, kato emon sivuilta.

Äänestä

Sivuilta emoon liittyvät, mutta sitten vistan kanssa kun viikon tahkoaa niin saattaa tulla jo toimiva paketti.

Äänestä

Ei vistalle ole ajureita kaikille emoille, kato emon sivuilta.

Äänestä

Onneksi on tuo toinen kone missä vielä XP sisällä niin odotellaan rauhassa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


....................... kirjoitti:

Elikkä emo Asus P5ND2-Sli ja asensin uuteen settiin sitten Vistan, onko kellään mitään tietoa millä saan kaikki mahdolliset emolta löytyvät laitteet/ohjaimet käyttöön, nyt näyttää laitehallinnassa olevan yksi tuntematon?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu