Tässäkin Angel antaa ymmärtää, että kävelee lasin läpi, mutta huijaa ihmisiä. Voi..voi..katsokaa...
http://www.learnmagictricks.org/crissangelwindowtrickrevealed.html
Huijausta...!
8
915
Vastaukset
- eh...
Etkai sä parka oikeesti luullu että joku voi mennä ikkunan läpi?
- magician000
" This all might be illusion"
-Cris Angel, MindFreak
Ainiin englanti alkaakin vasta kolmannella luokalla.
-Sori - Paljastaja...
..uskovat, että mies meni ikkunan läpi ja siksi taikurit on huijareita. Ja huijaaminen pitää paljastaa. Siis paljastukset jatkuvat....!
- SEPARI!!
Paljastaja... kirjoitti:
..uskovat, että mies meni ikkunan läpi ja siksi taikurit on huijareita. Ja huijaaminen pitää paljastaa. Siis paljastukset jatkuvat....!
Saatana vieköön paljastaja..!!
Eiköhän me olla jo nähty tekstit:
"Hyvä,hyvä..Taikurit on huijareita.." ja "Lisää paljastuksia tulee!"
Niitä on nähty ihan vitun tarpeeks jo. Kaikki tajuaa että sä meinaat paljastella. Mutta kun eräs vammanen homo ei tajua että olla ilmottamatta. Mä ootan ku tuut murrosikään niin et enää jaksa kiinnostuu paljastelemisesta..!!
Joten plz Paljastaja.. Ilmota kerran älä sata kertaa tuppikulli. - äskesen kirjottaja
SEPARI!! kirjoitti:
Saatana vieköön paljastaja..!!
Eiköhän me olla jo nähty tekstit:
"Hyvä,hyvä..Taikurit on huijareita.." ja "Lisää paljastuksia tulee!"
Niitä on nähty ihan vitun tarpeeks jo. Kaikki tajuaa että sä meinaat paljastella. Mutta kun eräs vammanen homo ei tajua että olla ilmottamatta. Mä ootan ku tuut murrosikään niin et enää jaksa kiinnostuu paljastelemisesta..!!
Joten plz Paljastaja.. Ilmota kerran älä sata kertaa tuppikulli.ja jos et tajunnu kuka on "eräs vammanen homo" se olet sinä Paljastaja..!!
- Paljastaja...
äskesen kirjottaja kirjoitti:
ja jos et tajunnu kuka on "eräs vammanen homo" se olet sinä Paljastaja..!!
Ylistävistä viesteistä. En ollut tietoinen, että taikamaailmassa on sinunlaisia ihmisiä. Sen voin sanoa, että paljastukset sen kuin jatkuvat. Paljastukset kuuluvat osana taikamaailmaan...!
- C.A.
mikä on huijauksista kaikkein suurin?
En paljasta tätä huijausta, saat itse keksiä mikä se on. Sanon kun vastaus on oikea :)- magician000
Jos nyt kaikki olisimme hiljaa ja antaisimme paljastajan rauhassa kertoa omia ns. "temppujaan"? Hän on saanut jo kovalla työllä ansaitun huomion. Eikö tämä jo riitä? Kiinnostuneet katsokaa videot jos mieli tekee. Taikurit keiden mielestä temput ovat naurettavan helppoja, ja paljastaja hehkuttaa niillä liikaa
olkaa hiljaa. Ei näin " Stna paljastaja ime vittuu homo et paljasta enää enempää!?!" . Hyvä hänen on tuohon kuitata..
Viestejä ollaan poistamassa, ja noin 10 admin-anomusta on lähetetty. Kyllä niistä edes jonkun olisi syytä onnistua.
"Taikurit on huijareita ja taikuuteen kuuluu temppujen paljastelu"
Mielipiteensä kaikilla? Vai?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1982747Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1582465Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061152- 64941
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait246860Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a21853Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies93820Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka290811Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22738Onneksi tapasin sut
Ilman sua olisin jatkanut pään lyömistä seinään eli samanlaisten miesten etsimistä. Tajusin, mikä menee pieleen vasta ku93719