Spyro hero´s tale

Saako mistään kunnon ohjeita tuohon peliin? Koitin netistä etsiä, en löytänyt. Pelin mukana tulleet ohjeet on tosi huonot. En ole ennen pleikkaria pelannut joten on aika hankalaa päästä eteenpäin ilman ohjeita. Vaikka peli onkin 3 ...... :)
3240
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Etkö osaa asentaa konsolia,vai hämääkö sua pleikan ohjaus?

Äänestä
  • Päästään sinne suolle asti. Ja kun sen pelaa loppuun niin sit tehtävälistas lukee että pitää tuhota kaikki dark gemit. Kaikki kyllä tuhottu mitä näkyvissä on. Eli siis onko niitä jotenki piilotettuna?? Ja jos on mistä löytyy? Ja jos ei ole niin missä vika??

    Äänestä

  • help.... kirjoitti:

    Päästään sinne suolle asti. Ja kun sen pelaa loppuun niin sit tehtävälistas lukee että pitää tuhota kaikki dark gemit. Kaikki kyllä tuhottu mitä näkyvissä on. Eli siis onko niitä jotenki piilotettuna?? Ja jos on mistä löytyy? Ja jos ei ole niin missä vika??

    Mun muistaakseni siinä tehtävälistassa kaikkien tehtävien vieressä on sellanen keltainen neliö.Jos siinä neliössä on joku punanen merkki,niin se silloin tarkoittaa,että se tehtävä on suoritettu.Tarkastapa se ihan ensiks!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Help.... kirjoitti:

Saako mistään kunnon ohjeita tuohon peliin? Koitin netistä etsiä, en löytänyt. Pelin mukana tulleet ohjeet on tosi huonot. En ole ennen pleikkaria pelannut joten on aika hankalaa päästä eteenpäin ilman ohjeita. Vaikka peli onkin 3 ...... :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu