Meni mielenkiinto

Täytyy kyl sanoa, et alku näytti lupaavalta MM kisoissa.
Luulin jopa , et on mitä seurata.
Enpä viitsinyt tänään katsoa naisten hiihtoja.
Harmittaa niin ....... tuomoinen jaaritteleminenkin ku ei tiedä hiihtäkö vai ei.
No toivoisin parasta, jot saisi nauttia loppukisoista!!!
3464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Onhan siellä vielä hyviä kisoja tulossa vaikka kuinka! Yhdistetty ja mäkihypyt. Ja viestit on aina mielenkiintoisia seurattavia vaikka suomalaisia ei ihan kärjessä olisikaan. Kunhan nyt edes voitettaisiin Japani :-)
Hyvinhän nuo kisat ovat menneet jo tähän asti. Paljon paremmin kuin esim Ruotsilla. Huonomminkin voisi olla ja monta kertaa on ollutkin

Äänestä

meihin melkoinen vaikutus.

Me haluamme katsoa hänen taisteluaan muita hiihtäjiä vastaan ja henkisesti sairaat kirjoittavat, purkavat terapeuttisesti tunteitaan hänen henkilöönsä.

Äänestä

vai eikö näppäimistössäsi ole kaikkia kirjaimia?
Etsitkö kenties toista "l", "t" kirjainta. Kyllä niitä voi useamman kerran painaltaa, meinaan sitä samaa kirjainta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


penkkiurheilija kirjoitti:

Täytyy kyl sanoa, et alku näytti lupaavalta MM kisoissa.
Luulin jopa , et on mitä seurata.
Enpä viitsinyt tänään katsoa naisten hiihtoja.
Harmittaa niin ....... tuomoinen jaaritteleminenkin ku ei tiedä hiihtäkö vai ei.
No toivoisin parasta, jot saisi nauttia loppukisoista!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu