hinnan alennusta ja tärinää joka on lähes pakollinen hyvän pelielämyksen saamiseen.
Hintakin on järjen vastainen jota ei kannata maksaa tehorajoitteisesta laitteesta kun tarjolla on paljon halvempi ja tehokkaampi xbox 360:lla jossa ei ole pulaa hyvistä peleistä.
http://www.konsolifin.net/uutinen.php?site=ps2&id=3269
Hintakin on järjen vastainen jota ei kannata maksaa tehorajoitteisesta laitteesta kun tarjolla on paljon halvempi ja tehokkaampi xbox 360:lla jossa ei ole pulaa hyvistä peleistä.
http://www.konsolifin.net/uutinen.php?site=ps2&id=3269
Vastaukset 12
Vanhimmat
sonyn fanipoikien kädet tärisevät jännityksestä ja pelosta.
ole sattunut tietämän niin ps 3:ses on paljon enemmä tehoi ku vit xbox360:ses... itse en kyllä osta ps3 hinnan takia... enkä kyl xboxiakaan... ja ps 3 ei kaadu ninku xbox360... tiedän monta kenellä on kaatunu (sammuu vaan ilman mitään syytä).... yhel jätkäl ku luin lehdest ni on xbox kaatunu 7 kertaa... aina on pistäny huoltoon... ja nyt meni hermot ja myi pois... ELI ÄLKÄÄ JUMALAUTA OSTAKO XBOXII... AINAKAAN SIT JOS EI OO RAHAST KIINNI....
Mulla kans esiintynyt tuota kaatumista xbox 360 kanssa ja muutamalla kaverilla kans. On tuo kyllä ihan muuten kiva ja pätevä laite, mutta kyllä siltikin hommaan ps3 koneen kaikista negatiivisista kommenteista huolimatta. Ennestään löytyy myös xbox ps1 ja ps2, joiden kanssa ei ole ollut minkäänlaisia ongelmia.
ole ollut vain mitään ongelmia mahtavan xbox 360:llan kanssa.
Ps3 tulee kaatuilemaan paljon enemmän ja polttelemaan taloja raunio kasoiksi ja kohta sonin Brändi unohtuu ja kaikki haluavat vain Microsoftin tuotteita. Hyvähän se on sillä ps3 on joka osa-alueella heikompi räpellys kuin xbox 360:lla.
Pelejä tulee joka nurkantakaa ja joka kolosta, Mutta ps3:selle ei tule kuin pari hassua röpö tekelettä.
Ilman Tärinä toimintoakaan ei paljoa peleistä kostu ja jo se iimeinenkin mistä olisi saanut edes vähän kiinni, Eli värinä niin puuttuvatkin Suckssasksis ohjaimesta. Mahtaa harmittaa todenteolla uskon sen.
kolmesataakuusikymmentälla. Mikä se on? Jos sä et taivuta sitä lukua siihen ei tarvii mätkästä mitään kirjaimia perään. Tossa lukis Xbox kolmellasadallakymmenellälla. Hirveesti sivistyssanoja mutta ei osaa tommosta kirjottaa oikein. Häpeä.
HIRVEESTI PILKUN NUSSIOITA TÄÄLLÄ!
Mä oletan että noi sun kirjotusvirheet oli sarkasmia.
...kun kiinnitit huomioita edelliseen lauseeseen..hahahah
kohta tulee kevät niin pääsee taas puutarhaan kuopsuttelemaan
jeee!!!
kyllä vähän ohi.
jo alkuperäisen pleikkarin kanssa, minua ärsyttää se tärinä, hyvä vaan jos ovat ottaneet pois sen.
1% pleikkaripojista on tyytyväisiä Sonyn päätökseen jättää värinät pois ohjeimestaan.
...mutta entäpä loput 99%?