Tämä uutinen

paljon asuntojen hintoihin, kuin palstan perus jorina.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200702275791855_uu.shtml
3321
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

"filosofian tohtori, historianopettaja Päivi Lipponen, 39"...

huvittaa tämä suomalaisen eliitin (itse itseään kun pitävät eliittinä) opintojen ja ammatin tuominen julki jokaisessa paskajutun yhteydessä....

lukeeko tuolla päivi lipposkalla tuo proosatieto ajokortissaan? varmasti käyntikorttiin on pitänyt tuokin litania painattaa...muutenhan tuo päivi olisi vain päivi...jollain on massasta erotuttava edukseen kun ei pärstää ole siihen luotu.

Äänestä
  • Eikö tuolla sedällä ole edes ajokorttia?? :) voi vihtu on oltu pääministerina ym ym mutta ei ajokorttia!!! voi vittu!!!!! ei perkele kun naurataa P.Libonen autokouluun! haaa haahaa

    Äänestä

  • -papinkaulus- kirjoitti:

    Eikö tuolla sedällä ole edes ajokorttia?? :) voi vihtu on oltu pääministerina ym ym mutta ei ajokorttia!!! voi vittu!!!!! ei perkele kun naurataa P.Libonen autokouluun! haaa haahaa

    Ja silti ajetaan ooooppelilla!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


liittyy yhtä kirjoitti:

paljon asuntojen hintoihin, kuin palstan perus jorina.

http://www.iltalehti.fi/uutiset/200702275791855_uu.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu