Piuhat on kiinni ja kokeilin toisella asemallakin,mutta ilmoittaa,että asennuksessa virhe? Voisiko olla emo hajalla vai mikä?
Kaikki muu toimii ilman ongelmia.
Käyttis Xp sp2 emo asus K8N DVD asema Samsung 18x polttava uusi.
Kaikki muu toimii ilman ongelmia.
Käyttis Xp sp2 emo asus K8N DVD asema Samsung 18x polttava uusi.
Vastaukset 5
Vanhimmat
tietenkin dvd-asema kadoksissa.
se on kadonnut ja koska huomasit asian?
perään jos sitä tarkoitit.Se ei vaan ole olemassa koneella niin,että sitä voisi käyttää.Poistin ajurit ja annoin koneen etisä uusia laitteita se löysikin mutta herjaa asennusongelmista.Kuitenkin kaikki piuhat kiinni oikein ja kunnolla kokeiltu monta kertaa ja muita ongelmia ei ole.
ne poliisit voivat sinua auttaa tuossa asiassa jos se kerran ei ole koneella? Toisaalta sano niille että tarkastavat jumpperointisi.
pitäisi olla kunnossa koska laite toiminnut kaksi vuotta ilman ongelmia.Ajattelin laitteen olevan hajalla kun se katosi omatietokoneesta eikä muuta
ongelmaa ollut joten ostin uuden.Vanha kuitenkin toimii toisessa koneessa hyvin joten lienee kunnossa.