Huoneistohot. Azalea/Alanya...

Hei vaan!

Onkohan kenelläkään kokemuksia ko. hotellista??
52797
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Azalea on avattu vasta tälle kaudelle, joten jos joku on ehtinyt tänä keväänä asua siinä, niin olisi kiva kuulla, millaista siellä on. Paikkahan on suomalaiselle mainio, rantaan kolme-neljäsataa metriä, yhtään vilkasliikenteistä katua ei ole hotellin vieressä ja suomalaisravintoloihin: Aleksin Baariin noin 150 metriä ja Heikin Baariin noin 300 metriä.

Äänestä
  • tosi hieno huoneistohotla hyvällä paikalla. tasokas hintaansa nähden. tultiin just sieltä lauantaina. Deturilla taas kaikki pelas viimesen päälle hyvin.

    Äänestä

  • kirsti h kirjoitti:

    tosi hieno huoneistohotla hyvällä paikalla. tasokas hintaansa nähden. tultiin just sieltä lauantaina. Deturilla taas kaikki pelas viimesen päälle hyvin.

    Oliko kyseisen hotellin uima-allas jo käytössä?

    Äänestä

varasin matkan huhtikuun lopulle kyseiseen hotelliin, alanya paikkana aivan ihana 9 kerta kun menen sinne...

Äänestä
  • vai sinne olet menossa...hurja mimmi..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


***SUN*** kirjoitti:

Hei vaan!

Onkohan kenelläkään kokemuksia ko. hotellista??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu