pleke pn paska

mä vihaan sonyyyyyyyyyyy haistakaa kaikki vittu eli paska
9453
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

et varmasti ole ainut joka vihaa sonia. Sitähän vihaa kaikki paitsi soni uskovaiset jotka ovat hurahtaneet hypnoosin omaisesti sonin brändiin josta ei ole ikävä kyllä paluuta.

Äänestä
  • ja siihen auttaa vain luoti

    Äänestä

...et yhtään asiaa..hahaa

Äänestä

Jos sä olisit edes hitusenkaan fiksu, niin et moisia purkauksia täällä viljelisi. Mutta kysymyshän taitaakin olla nyt jonkin asteisesta mielisairauden aiheuttamasta kohtauksesta, niin annettakoon se sinulle anteeksi. Kyllä terve ihminen pystyy näillä palstoilla käsittelemään asioita hyvässä hengessä ja ennen kaikkea asiallisesti. Ehkä sinun olisi hyvä käyttää aikaasi vaikka itsesi tutkimiseen ja keskustella vaikka lääkärin kanssa ja etsiä yhdessä tarvittava lääkitys. Kaikkea hyvää loppu elämällesi, toivottavasti saat asiasi kuntoon jotta pysyy nämä palstat jatkossa siistinä.

Äänestä
  • ...oli tarkoitettu ketjun avaajalle!

    Äänestä

  • vaan wiin mille pelit on n64 kamaa rumia ja vielä surkealla kakelle pelattavia.

    Äänestä

paskalle?

Äänestä
  • ei oo montaa senttii eroo

    Äänestä

Onkohan taas kouluissa talviloma tjtn?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on paska kirjoitti:

mä vihaan sonyyyyyyyyyyy haistakaa kaikki vittu eli paska

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu