Koira kusee kintuille

Ison uroskoiran omistajaa vain nauratti kun hänen koiransa kusi kintuilleni kaksi kertaa!

Eikö uroskoiralle voi opettaa hyviä tapoja? Vai mistä oli kyse?

Nykyään väistelen kun uroskoira tulee lähelle.
2548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

auttaa.

Äänestä

mulle on käynyt samoin. jotkut urokset saattavat merkata ihmisten jalkoja koirapuistossa vaikka eivät ikinä ennen missään muussa tilanteessa olisi tehnyt niin. ne vaan merkkailee paikkoja. mutta jos tämä tapahtui koirapuistossa, on jokainen ite vastuussa omista kamppeistaan. koirat on koiria.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


nartun omistaja kirjoitti:

Ison uroskoiran omistajaa vain nauratti kun hänen koiransa kusi kintuilleni kaksi kertaa!

Eikö uroskoiralle voi opettaa hyviä tapoja? Vai mistä oli kyse?

Nykyään väistelen kun uroskoira tulee lähelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu