Mitä Johnny Depille kuuluu nyt?

Olen selaillut paljon monenlaisia juorulehtiä jne. mutta en ole kuullut lainkaan mitään uutta Johnny Depistä!Luulisi että nyt jotain uutta herralle kuuluu, tai edes jotain kerrottavaa herrasta löytyy, kun nyt sentään on seksikkäin mies koko maailmassa!Olen kuullut jotain juttua siitä, että hän aikoo muuttaa perheineen ranskasta poies, mutta huhujako ne vain ovat?Muuten missä päin etelä-ranskaa Johnny Depp asuu?
9970
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Ei oo maailman seksikkäin mies ku Mads Mikkelsen on!

Äänestä
  • Ei varmana ole! Ei voi olla! Johnny Depp on paljon komeampi ja seksikkäämpi! Toista yhtä komeaa ja seksikästä miestä ei olekkaan kuin Johnny Depp...=)

    Äänestä

Ilmestyy POTC 3: At the worlds end elokuva.

Äänestä

johnnylle kuuluu hyvää, kuvaa parhaillaan uuttaa leffaa 'sweeney todd' Lontoossa.Kyseessä broadwayn musikaalin elokuvaversio eli nähdään johnny siinä myös laulamassa (johnny hoitaa sen itse).kuulemma ottaa lontoossa myös laulutunteja.

Äänestä

Että Johnny on ruvennut taas laulajan hommiin The Kids-bändissä tammikuun lopussa.. Bändi oli kuulemma esiintynyt Sheila Witkinille omistetussa muistokonsertissa. :)

Äänestä
  • Eikös Johnny vaan soita kitaraansa? :D

    Äänestä

  • AnCku89 kirjoitti:

    Eikös Johnny vaan soita kitaraansa? :D

    No soitti kai se kitaraakin, mutta luki laulajan hommiin, jos oikein muistan.. :D Ja oli otettu kuva siitä laulamassa ja kitara kädessä.. :)

    Äänestä

9 pv sitten sen 7 v tytär Lilly-Rose joutu sairaalaan eikä kukaan oo missään suostunu keetomaan
mikä on syynä..tila todella vakava. Siellä ne istuu
sen vieressä ja rukoileevat...:/

jossai oli että Johnny olis ostanu talon Britanniasta ja Caribialta oman saaren :D nyt se kuvaa Tim Burtonille jotai leffaa siellä Britanniassa mutta en muista nimeä. Se asuu etelä-ranskassa. En muista oliko jossai tarkempaa sijaintia joskus mutta siinä kaikki mitä minä tiedän tai luulen tietäväni.

Äänestä
  • Olet varmaankin jo kuullut että Johnny ja Vanessa on menossa ensi kesänä naimisiin?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


huolestunutt kirjoitti:

Olen selaillut paljon monenlaisia juorulehtiä jne. mutta en ole kuullut lainkaan mitään uutta Johnny Depistä!Luulisi että nyt jotain uutta herralle kuuluu, tai edes jotain kerrottavaa herrasta löytyy, kun nyt sentään on seksikkäin mies koko maailmassa!Olen kuullut jotain juttua siitä, että hän aikoo muuttaa perheineen ranskasta poies, mutta huhujako ne vain ovat?Muuten missä päin etelä-ranskaa Johnny Depp asuu?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu