asiakaspalvelusta! Oli ongelmia netin kanssa ja hyvin kärsivällisesti ja ystävällisesti auttoi tekninen tuki. Kiitos siitä. Jo toinen kerta kun sai hyvää palvelua!
Kiitos Elisalle
hyvästä
6397
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Elisaa?
Neljä-viisivuotta on ollut elisan yhteys ja alku oli hankalaa. Yhteys pätki ja tekniseen tukeen pääsi vain 45 minuutin maksullisella jonotuksella jonka lopuksi selvisi, ettei sieltä selviä mikään.
Tämä siis aluksi.
Nyt on mennyt parisen vuotta ilman mitään ongelmia eikä tukeen ole tarvinnut soitella, onneksi. Jaa, joku laskutusvirhe oli mutta se selvisi vartin maksullisella jonotuksella ja vastanneen henkilön katsottua koneeltaan, että joo, ollaan laskutettu kahesti sama lasku, sori.
Kopistelen puuta päivittäin että tuuri jatkuisi eikä tarvitsisi soitella sinne.
Yksi huomio kyllä on mutta en tiedä koskeeko se yksin elisaa. Ennen yhteyden nopeus vaihteli hirmuisesti. Jo vartin sisällä tehdyissä kahdessa mittauksessa saattoi nopeus vaihdella 50% ja oli yleensä poikkeuksetta huimasti alle oletusten. Nyt nopeus on lähes tavulleen sama mittasipa milloin tahansa ja nopeus käytännössä ylärajalla.
pelaa kuten pitääkin.
Tuolta voi käydä katsomassa ja kuuntelemassa:
http://madduck.net/~madduck/misc/thankyou/
Vaikka olen ikävä ihminen, ja hevin en kiittele, mutta tässä täytyy olla samaa mieltä
Nopeasti pääsi ja apu tuli pitkällä pinnalla siellä päässä.
Sama täällä. Puolitoista vuotta sitten tarvitsin perusteellista apua sähköposti- ja verkkoasetusasioissa ja sain erittäin ystävällistä ja pitkämielistä palvelua. Puhelutkin kestivät vaikka kuinka kauan mutta hyvällä ja tilanteeseen mukautetulla avulla sain kaiken järjestykseen. Ei ollut pientäkään merkkiä hermostumisesta ja neuvot osuivat nappiin. Nam. :)