Kyllä se oli sitä..........

...mutta minä tyhmeliini, luulin joskus ja jossain vaiheessa, että se olisi ollut molemmin puolista. Mutta selviän tästäkin, enkä häiritse sinua tuolla huoneissakaan. Jos luet niin tiedät kyllä kuka ja kenelle.
Kaikkea hyvää loppuelämääsi toivon vaikka itsetuntoni onkin saanut pahan kolauksen.
123214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

mikä ei tapa..se vahvistaa.koita kestää,elämää tää on vaan!!

Äänestä

en tie, ketä tarkotat? kerro?

Äänestä

on, hankala tietää jos ei ole nimeä.

Äänestä
  • Olikohan vaan provo...? Mene ja tiedä...:)))))

    Äänestä

Voi olla, että olen pahoittanut jonkun mielen kadotessani. Tai voi olla että ei hän edes muista enää, elää jo kaukana, ja nauraisi moiselle. Mutta en ainakaan tuosta kirjoituksesta häneksi tunnista. Vinkkejä, kuka olet? Ehkä moni muukin miettii.

Äänestä

Toivottavasti et ole hän, jota luulen! eli toivottavasti et ole braindeath-nimimerkkinen :(

Äänestä

Ette oikeaa elämää täältä netistä löydä. Ja rakkaus, sehän on ihan ällöä ja lapsellista nyyhkyilyä!

Äänestä

siis luinko minä oikein? kuvittelet että joku tunnistaa sinut tuollasesta kirjoituksesta ja rakkautesi ruikutuksesta!
Hellu rei vaan ja hellät tunteet! minulla on käsitys että sätissä rakastuu yks sun toinen, mielikuvaan :) Niitä tulee ja menee kuin junia eikä niiden perään ruikutella? Selvyyden vuoksi sanon, että itse en ole kiinnostunut rakstumaan enkä ole sellaiseen sortunut, mutta moni on ihan oikeasti sitten taas onnistunut löytämään ihmisen vierelleen. Ei se kuitenkaan pelkillä huoneessa häiritsemisillä onnistu, vaatii työtä ja tapaamista ken sellaista tahtoo. Jos vain kirjoituksiin riveillä rakastuu niin heikoissa kantimissa on eikä niiden perään ole mitään syytä itkeä kun ei mitään koskaan ollutkaan!

Äänestä

Ruudulla rattopoikia tulee ja menee, heidät tunnistaa tyylistä ja tavoista. Jotkut jopa useilla nimillä yrittävät onkia tietoja, joista ovat epävarmoja. Kokeillaan, jos daami tarttuisi syöttiin, vaikkapa lounaalle lähtemään.
Ei kannata jäädä herkistelemään, samalla tavalla vain takaisin. Kevyttä jutustelua, katteettomia puheita, sanoja vain sanomisen iloksi. Kaikki ei ole sitä miltä riveillä näyttää. Sivupersoonahäiröitä on useimmilla.....

Mukavaa päivää ja silmiin loistetta.

Äänestä

sättiukkoihin rakastuneita,voi teitä."Näppisrakas"
...no joo...

Äänestä

Hän on niin ihana. Pitää nauttia, mutta muistaa pitää varansa.
Rakastan sinua

Äänestä
  • pitää oikein huokaista,,,uuhh aaahh ja namskis ;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


...virtuaalirakkautta kirjoitti:

...mutta minä tyhmeliini, luulin joskus ja jossain vaiheessa, että se olisi ollut molemmin puolista. Mutta selviän tästäkin, enkä häiritse sinua tuolla huoneissakaan. Jos luet niin tiedät kyllä kuka ja kenelle.
Kaikkea hyvää loppuelämääsi toivon vaikka itsetuntoni onkin saanut pahan kolauksen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu